Whatsapp & İletişim : +90 536 997 95 15
 

Teslimat Bilgileri

Alışveriş sepetine eklenen ürünlerin KDV dahil TL tutarı alıcı tarafından onaylandıktan sonra müşteriye sipariş onay maili gönderilir. Sipariş Onay maili gönderilmeden sevkiyat yapılmaz. Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere kargo ücreti alıcı(müşteriye) aittir. Hemen teslim ürünlerimiz saat 14:00'dan önce sipariş verildiyse 24 saat içerisinde kargoya teslim edilecektir. Diğer ürünlerimiz 2-5 iş günü içerisinde tarafınıza kargolanacaktır. Ürünlerimizde iade ve değişim süresi en fazla 5 iş günüdür. Teslim süresi 5 iş gününü geçmiş ürünlerin değişim ve iadesi kabul edilemez. İade yapmak için hesabım bölümünden ürün iadesi kısmından form doldurduktan sonra tarafımızdan bilgi maili alacaksınız bu sayede iade durumunu burdan kontrol edebiliyor olacaksınız.


1- Seçilen ürünlerin toplam ağırlığı: Toplam ağırlık, siparişte yer alan her bir dergi ya da kitabın sistemimizde kayıtlı olan ağırlığı kullanılarak alışveriş sırasında otomatik olarak hesaplanmaktadır.


2- Teslimatın yapılacağı lokasyon: Türkiye içi ve yurt dışı gönderi tarifeleri farklıdır. Yurt içi gönderiler de, kargonun teslim edileceği ülkelere göre ayrıca hesaplanmaktadır. * Kur dönüşümlerinde Merkez Bankası kurları baz alınmaktadır.


Kargo Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı satıcıya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, Alıcı’dan başka bir kişiye teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi teslimatı kabul etmemesinden, adres bilgilerindeki yanlışlık Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine info@taracoskuntuncel.com e-mail adresine bilgi verilmelidir.


Yurtdışına gönderilecek siparişlerde kargo ücreti farklı bir şekilde hesaplanmaktadır. * Örneğin Perşembe günü tahsilatı tamamlanmış bir sipariş en geç Çarşamba günü elinize ulaşır: Perşembe (1. gün), Cuma (2. gün), Pazartesi (3.gün), Salı (4. gün), Çarşamba (5. gün).


İade Adresi : Rumeli Cd. Meşrutiyet Mah. Baytar Ahmet Sok. Günaydın Apartmanı No:2 Daire:2  Nişantaşı/İstanbul